صفحه اصلی / تاریخچه

تاریخچه

مقدمه و معرفی شرکت

در حال حاضر یکی از مهمترین چالش های کشور بحران های زیست محیطی است که به طرق مختلف نمود پیدا کرده است. بی نظمی های اقلیمی, خشک سالی, ریزگردها, شور شدن آب و خاک و آلودگی ها به مرور باعث کاهش پتانسیل های رویشگاهی شده اند. شاید مهمترین عنصر زنده طبیعت جهت عبور از چالش های فوق گیاهان باشند.

گروه کارآفرینان دنیای البرز که در سال 1392 تاسیس گردید بیشترین تمرکز فعالیت های خود را در تولید نهال های درختان و درختچه های غیر مثمر بومی کشور قرار داده است.

که نتایج آن قابلیت  ترمیم فضای سبز شهری و احیای اکوسیستم های طبیعی را به همراه داشته و بی شک در عبور از بحران های اکولوژیک حال حاضر مشکل گشا می باشد.

بر این اساس با بیش از 180 نهالستان خصوصی و دولتی در سراسر کشور با ایجاد یک جریان اقتصادی از نوع مقاومتی ضمن محرومیت زدایی از مناطق دوردست کشور بهره وری از آب و خاک را به حداکثر رسانده و امکان مشارکت بخش های مختلف کشور را در احیای اکوسیستم های طبیعی فراهم کرده است.

مدیریت هزینه, بکارگیری پتانسیل های محیطی, بهره گیری از تجارب علمی و تخصصی و ترویج علوم گیاهی و عملیاتی کردن تولید آن از موفقیت های گروه البرز محسوب میگردد.

گروه تولید پوسترهای آموزشی

طبق پژوهش ها 65% درصد افراد برای سازماندهی اطلاعات از سبک یادگیری دیداری بهره می برند. بطوریکه می توان از تصاویر و نمودارها در آموزش و بخاطر آوردن مطالب استفاده کرد. یکی از ایده های بنیاد کارآفرینی دنیای البرز, طراحی و نشر پوسترهای آموزشی در موضوعات متنوع و ارزشمند میباشد که موارد استفاده آن از اشخاص تا ارگانها و موسسات آموزشی پژوهشی و ترویجی گسترش دارد.

اشخاص علاقمند در این بخش می توانند با داشتن ایده های نو و موضوعات کاربردی در قالب کارشناس یا گرافیست جهت طراحی و چاپ پوستر های آموزشی همکاری داشته باشند. نمونه پوستر های طراحی شده در سایت شرکت موجود می باشد. علاقمندان میتوانند با پست الکترونیکی : Alborzgk@gmail.com در ارتباط باشند.