صفحه اصلی / اخبار / تولید نهال های بومی

تولید نهال های بومی

تولید نهال های بومی
تولید نهال های بومی

تولید نهال های بومی با سود تضمینی 80 درصد

در حال حاضر یکی از مهمترین چالش های کشور بحران های زیست محیطی است که به طرق مختلف نمود پیدا کرده است. بی نظمی های اقلیمی, خشک سالی, ریزگردها, شور شدن آب و خاک و آلودگی ها به مرور باعث کاهش پتانسیل های رویشگاهی شده اند. شاید مهمترین عنصر زنده طبیعت جهت عبور از چالش های فوق گیاهان باشند.

گروه کارآفرینان دنیای البرز که در سال 1392 تاسیس گردید بیشترین تمرکز فعالیت های خود را در تولید نهال های درختان و درختچه های غیر مثمر بومی کشور قرار داده است. که نتایج آن قابلیت ترمیم فضای سبز شهری و احیای اکوسیستم های طبیعی را به همراه داشته و بی شک در عبور از بحران های اکولوژیک حال حاضر مشکل گشا می باشد. بر این اساس با بیش از 180 نهالستان خصوصی و دولتی در سراسر کشور با ایجاد یک جریان اقتصادی از نوع مقاومتی ضمن محرومیت زدایی از مناطق دور دست کشور بهره وری از آب و خاک را به حداکثر رسانده و امکان مشارکت بخش های مختلف کشور را در احیای اکوسیستم های طبیعی فراهم کرده است. مدیریت هزینه, بکارگیری پتانسیل های محیطی, بهره گیری از تجارب علمی و تخصصی و ترویج علوم گیاهی و عملیاتی کردن تولید آن از موفقیت های گروه البرز محسوب میگردد.

نحوه همکاری

شرکت کارآفرینان دنیای البرز (سهامی خاص10646) از علاقمندان به شرکت در تولید نهال های بومی ایران در قالب تنظیم قرارداد تولید و خرید (کارفرما – مجری) با سود 80درصد در یک سال رویشی دعوت به همکاری می نماید. توضیحات تکمیلی در سایت شرکت ارائه شده است.

شرایط لازم

– حداقل آورده مالی 500 میلیون ریال
(نام و نام خانوادگی – کد ملی – آدرس پستی – کد پستی – آدرس ایمیل – مبلغ سرمایه – آدرس مزرعه)
مراحل انجام کار متعاقبا به شماره تماس ارسالی پیامک خواهد شد

این مطالب را نیز ببینید!

پالونیا

فروش نهال پالونیا – انواع گونه های گرمسیری و سردسیری و هیبریدی

فروش نهال پالونیا شرکت کارآفرینان دنیای البرز با آغاز سال جدید امکان فروش انواع گونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *